Biz Kimiz?
Türkiye’de geliştirmiş olduğu finansal sistemleri ve dijital sistemleri ile müşterilerine kredi işlemlerinde ilkleri yaşatarak kredi kullanırken farklı teknikler uygularak banka politikalarına göre yorumlayıp kredi kullanmalarını kolaylaştıran Crnfinans danışmanlık üzerine hedeflerini benimsemiş , sektöre hakim ve güvenilir kadrosuyla işlemlerini bilgiden aldığı güç ile yapan kendini devamlı yenileyen bir yapıdan oluşmaktatadır.

CRN FİNANS işlemlerimizin dayandığı yasal koşullar BDDK’nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı destek hizmetlerinin sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyet alanımız bankaların bireysel yada ticari özellikte ürünlerinin satışı ve pazarlamasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti almasını sağlanmaktır.

CRN FİNANS BDDK‘nın destek hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal işleyiş bankaların mevduat toplama dışında ;
Kredili mevudat hesabı ,Kredi ,kredi kartı,tüketici kredileri,konut kredileri ,kobi kredileri ,ticari kredileri gibi bankacılık ve bankacılık kanununa aykırılık teşkil etmeycek sekilde danışmanlığının sağlanmasdır.
Sektörde yarattığı katma değer ile her zaman tercih edilen, müşterileri tarafından güven duyulan ve gönül rahatlığı ile tüm işlemlerini gerçekleştirebileceği ileri düzey geliştirilmiş olan finansal sistemleri ve tahsis etkisi ile doğrudan krediye ulaştırabilecek harika özelliklere sahiptir.

Tüm yöntemlerin eskide kaldığını her şeyin bir sisteme ve kritere bağlı olduğunu değişen hızla değişen dünyada kredi kullanma yöntemlerinin ve kriterlerin değişmemesini kimse bekleyemez.
Müşterisini bankaların kredi verme politikalarına göre değerlendirerek gereksiz başvuru yapmadan doğru banka ile buluşmasını ve ihtiyaçlarının karşılamasını sağlamak asli görev olarak benimsemiştir. Aynı zamanda sektörde çok kritik bir görevde olan Kreditörkredi bankalar ve müşteri arasındaki köprü vazifesini yerine getirirken ayrıca sektörde katma değer yaratır.

CRN FİNANS daha çok kredi kullanamayan yada istediği limitlere ulaşamayan müşterilerine yardımcı olurken bugün hali hazırda istediği bankadan kredi kullanabilecek premier müşterilerinede kredi kullanırken sağladığı avantajlı faiz oranları ve karşılatırma desteği ile (uygun faiz ,uygun ödeme koşulları ve sigorta gibi birçok yerden tasarruf) fayda ile çok özel portföye sahiptir.
Farklı bilgi birikimlerine sahip ekiplerden oluşan CRN FİNANS görüşmelerin güvenliğiniz ve eğitim ve yasal gereklilik sebebiyle kayıt altına alınan yasal işlemlerdir.
Türkiye’nin en güvenilir kredi danışmanlık şirketidir.

Türkiye’de yıllık ve aylık en cok kredi onay rasyosuna sahip lider firmadır.
Hızlı ,kolay ve güvenilir şekilde kredi kullanmak için kullanma alışkanlıklarının değişmesi gerektiğine inanan CRN FİNANS bu yönde kullanmış olduğu finansal sistemler ile sektörde rakiplerinede ilham olmaktadır.

Marka amacı taşır, Tüm dünyanın benimsemiş olduğu sistemler ile CRN FİNANS başarısında doğrudan etkisi olan farklı kadrosuyla kredi çekmek istediğinizde hiçbir sorun ile karşılaşmadan bankalardan kredi kullanmanızı sağlar .Yapmanız gerek ise sadece tahsis uzmanınız sizin için almış olduğu randevu saatinde bankaya gidip krediyi kullanmanız. Bir çok yerden tasarruf yaparken birde kredi kullanmak için kaybettiğiniz zamanıda daha verimli kullanabilecek banka banka gezmeden tüm bankalardan oluşan minimum ve maksimum limitleri görebileceksiniz.

Tüm Türkiye de özgün ürünleri ile müşterilerini sorunsuz krediye ulaştıran CRN FİNANS teknoloji ve değişen tüm banka politikalarını yakından takip ederek kendini her an yenileyen çevreye ve insana duyarlı yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş tüm işlemlerin kayıt altına alındığı yasal işlemler yürütmektedir.